wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Zestawy autonomiczne 12/24 VDC3

Zestawy autonomiczne 12/24 VDC

Zestawy autonomiczne 12/24 VDC

Jeżeli potrzebujesz zasilić urządzenia o niewielkiej mocy i napięciu 12V lub 24V DC i szukasz alternatywnego źródła energii to ten system złożony z  baterii słonecznej, regulatora oraz akumulatora żelowego jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Systemy zasilania fotowoltaiczne mogą być z powodzeniem stosowane w sytuacjach, gdzie brak jest dostępu do energii elektrycznej. Dzięki baterii słonecznej energia słoneczna przetwarzana jest na energię elektryczną. Bateria słoneczna nie może być podpięta bezpośrednio do akumulatora. Niezbędny jest do tego regulator ładowania. Energia elektryczna przetworzona przez baterie słoneczną jest akumulowana przez akumulator. Regulator kontroluje stopień naładowania akumulatora i w razie jego naładowania odłącza panel słoneczny. Po osiągnięciu wartości granicznej napięcia akumulatora regulator automatycznie odłącza obciążenie (odbiorniki).

W celu uzyskania napięcia 230Vac należy dokupić przetwornice napięcia DC\AC (prosimy o kontakt).
Przedstawione poniżej zestawy nie są propozycjami „sztywnymi”. 

Istnieje możliwość dowolnego doboru mocy i pojemności autonomicznego systemu zasilania słonecznego w zależności od potrzeb klienta. Na zamówienie jesteśmy w stanie skonfigurować i dostarczyć system autonomiczny o dowolnej mocy.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Kontakt

 • COMSYSTEM s.c.

  Godzimierz 9
  78-400 Szczecinek
  NIP: 673-188-72-39
 • E-mail:biuro@TOP-solar.pl
 • Telefon94 372 06 09
  792 847 488
  784 608 444
 • Fax94 716 09 66
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 9 - 17