wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

TOP-solar.pl jest sklepem firmy Comsystem s.c., która jest bezpośrednim importerem akumulatorów żelowych i AGM oraz dystrybutorem baterii słonecznych i akcesoriów.

 

W swojej ofercie posiadamy akumulatory bezobsługowe (akumulatory EV - Electric Vehicle)  do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, do maszyn czyszczących, do energii odnawialnej (systemy solarne, elektrownie wiatrowe), jachtów i łodzi  oraz specjalną serię MARINE GEL, która posiada wszystkie cechy i zalety serii EV i jest zalecana do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach i innym sprzęcie pływającym.
 

Akumulatory żelowe wytwarzane są w oparciu o nowoczesną technologię, posiadają unieruchomiony elektrolit w postaci żelu (GEL) (seria HZY, HZY EV, HZY EV MARINE, HZY EV SOLAR).
 

Akumulatory szczelne AGM (seria HZS, HZB i HZB EV) również wytwarzane są przy pomocy nowoczesnej technologii, zaś elektrolit w nich zawarty jest unieruchomiony w absorpcyjnej macie szklanej (ang. AGM - Absorbent Glass MAT).
 

Wszystkie oferowane przez nas akumulatory są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu osiągają wysokie parametry pracy i są bardzo wytrzymałe i trwałe.


Oprócz akumulatorów w swojej ofercie posiadamy również całą bazę produktów służących do budowy urządzeń do zasilania energią odnawialną.

 

Tworzymy również własne zestawy/ propozycje rozwiązań służących do zasilania urządzeń elektrycznych energią odnawialną.
 

Polecamy szeroki wybór paneli (baterii) słonecznych monokrystaliczych i elastycznych.
 

Baterie monokrystaliczne mają wyższą sprawność niż panele polikrystaliczne różnica wynosi zazwyczaj 14-16%.
 

Baterie słoneczne elastyczne dedykowane są do pracy na łodziach i jachtach. 
Materiały użyte do ich produkcji, są najwyższej jakości. Odporne na działanie wody morskiej i promieni UV.
Mogą być wykorzystywane również do inny celów, jak kampery, kajaki, piesze wyprawy.


 

Dodatkowo możemy również zaproponować elementy niezbędne do budowy małych elektrowni hybrydowych (elektrownie wiatrowe).


 

Ponadto w naszej ofercie znajdą państwo regulatory ładowania (Phocos), przetwornice napięcia DC \ AC oraz oświetlenie 12V LED i CFL.

 


Jeżeli natomiast posiadają Państwo kocioł CO i chcą Państwo zapewnić bezprzerwową pracę pomp polecamy zasilanie awaryjne do CO i pomp.


Przejdź do strony głównej